با سنجد قانون فعالیت قانونی رسانه ای

با سنجد: قانون فعالیت قانونی رسانه ای رئیسی کاندیدا کاندیدای ریاست جمهوری مسئول رسانه ای

گت بلاگز ورزشی خبر خوش جهت قهرمانان سرخ پوشی که در آسیا ناکامند!

تبانی در دیدار الهلال عربستان و الریان قطر در هفته نهایی لیگ قهرمانان آسیا امکان پذیر نیست.

خبر خوش جهت قهرمانان سرخ پوشی که در آسیا ناکامند!

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ سرخپوشان پایتخت در بازی برابر الهلال عربستان به تساوی بدون گل دست یافتند تا صعودشان به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا با ولی و اگر مواجه شود.

تیم الهلال عربستان با تساوی شب گذشته برابر شاگردان برانکو با 9 امتیاز صعودشان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را حتمی کردند.

عبارات مهم : عربستان

با توجه به اینکه تیم های عربی همواره از یکدیگر حمایت کردند و شائبه تبانی در بازی هایشان وجود داشته است این احتمال وجود دارد که تیم الهلال عربستان که صعودش به مرحله بعدی قطعی شده است است با تمام قوا برابر الریان قطر در بازی نهایی خود ظاهر نشود.
البته یکی از شاخصه های لیگ قهرمانان آسیا این است که در چند دوره گذشته علی رغم دوره های بی کیفیت قبلی بازی های هفته نهایی همزمان برگزار می شود و این عنوان باعث می شود که امکان تبانی به پایین ترین حد ممکن خود برسد.
از آن جایی که الهلال عربستان جهت افزایش به عنوان تیم اول قصد پیروزی یا کسب تساوی برابر الریان قطر را دارد، احتمال تبانی این دو تیم به صفر می رسد.
براین اساس سرخپوشان پایتخت می توانند روز 18 اردیبهشت در پایتخت کشور عزیزمان ایران با هواداران پرشور خود آزادی را جهت الوحده امارات به جهنم تبدیل کنند و با پیروزی در این بازی به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا افزایش کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: عربستان | لیگ قهرمانان آسیا | تیم پرسپولیس | تبانی حریفان عربی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا | صعود الهلال عربستان به مرحله بعد | لیگ قهرمانان آسیا | دیدار الهلال عربستان و الریان قطر | هفته نهایی لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog