با سنجد قانون فعالیت قانونی رسانه ای

با سنجد: قانون فعالیت قانونی رسانه ای رئیسی کاندیدا کاندیدای ریاست جمهوری مسئول رسانه ای

گت بلاگز ورزشی سوشا مکانی در لیست خرید کرانچار نیست/ برنامه تمرینی تیم جهت فصل آینده مشخص شد ، اخوان

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: سوشا مکانی به علت تمرکزش به پرسشها حاشیه ای در لیست خرید کرانچار قرار ندارد.

سوشا مکانی در لیست خرید کرانچار نیست/ برنامه تمرینی تیم جهت فصل آینده مشخص شد ، اخوان

مهدی اخوان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران اظهار کرد: کرانچار در جلسه ای با طاهری مدیر عامل سپاهان برنامه تمرینی و لیست ورودی و خروجی بازیکنان را ارائه کرد تا مسئولان کلوب کارها مورد نیاز را جهت جذب بازیکنان انجام بدهند.

وی در ادامه عنوان کرد: کرانچار اختلافی با کلوب بر سر مبلغ قراردادش نداشت بلکه وی مشغول مطالعه مفاد قراردادش بود و روز گذشته هم بدون مشکلی قراردادش را امضا کرد.

عبارات مهم : سپاهان

سرپرست تیم فوتبال سپاهان راجع به جذب سوشا مکانی، سعید آقایی و عبداله زاده تصریح کرد: تا زمانی که با بازیکن قرارداد نبندیم اسامی را به رسانه ها اعلام نمی کنیم. سوشا مکانی دروازه بان خوبی است ولی متاسفانه وی تمرکزش روی پرسشها حاشیه ای است و نمی تواند به تیم ما کمک کند. براین اساس وی در لیست کرانچار قرار ندارد. اطلاعی راجع به حضور سعید آقایی در لیست کرانچار ندارم ولی عبداله زاده جزء گزینه های ما نیست.
اخوان راجع به برنامه های کرانچار جهت فصل آینده گفت: کرانچار قبل از سفر به کرواسی برنامه تمرینی را تحویل مدیریت کلوب داد. طبق برنامه قرار است تمرینات تیم از روز 23 خرداد ماه شروع شود تا بازیکنان آماده بازیهای فصل آینده شوند.
سرپرست سپاهان در آخر خاطر نشان کرد: به هر حال مسئولان کلوب به دنبال تقویت تیم جهت فصل آینده هستند و تمام تلاش خود را جهت به خدمت گرفتن بازیکنان مدنظر کرانچار می کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سپاهان | برنامه | بازیکنان | سعید آقایی | سوشا مکانی | تیم سپاهان | لیست بازیکنان مدنظر کرانچار | سرمربی سپاهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog