با سنجد قانون فعالیت قانونی رسانه ای

با سنجد: قانون فعالیت قانونی رسانه ای رئیسی کاندیدا کاندیدای ریاست جمهوری مسئول رسانه ای

گت بلاگز استان ها عامل انسانی علت ۱۰۰ درصد آتش‌سوزی جنگل‌های لرستان است

رئیس شرکت جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۱۰۰ درصد عوامل ایجاد آتش‌سوزی جنگل های لرستان انسانی است و باید عوامل ایجاد آن‌را شناسایی کرده و با آن‌ها برخورد شود.

عامل انسانی علت ۱۰۰ درصد آتش‌سوزی جنگل‌های لرستان است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛عبدالرضا بازدار شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای عالی مدیریت بحران استان که در سالن جلسات شماره یک استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بعید میدانم کسی جهت دریافت خودروی حمل گوشت مراجعه کرده باشد.
وی با بیان اینکه دو عنوان آتش سوزی و دامپزشکی دو عنوان حاکمیتی است که باید جهت آن هزینه کرد افزود: متولیان باید جهت این هزینه کنند ولی همکاری کم است و اگر این قصیه جا بیفتد می توانیم خیلی از پرسشها را کنترل کنیم.

عبارات مهم : لرستان

مدیر شرکت جهاد کشاورزی لرستان بیان کرد:با بانکها می توانیم وارد مزاکره شویم جهت ماشین تا با مشکلی برنخوربم.
وی با اشاره به اینکه ظاهر جنگل های لرستات ظاهر جنگل های خشک و نیمه خشک است عنوان کرد: مراتع را بهتر است به مردم واگذار کنیم و امکانات اطفا حریق در آن ها باید متناسب با اوضاع ظاهر و نوع آن انجام شود.
بازدار با بیان اینکه توجه به احکام بازدارنده آتش سوزی باید در دستور کار قرار بگیرد گفت: به نظر می رسد، 100 درصد عوامل ایجاد آتش سوزی انسانی باشد و باید عوامل ایجاد آن را شناسایی کرده و با آن ها برخورد شود.
علی یاور عزیزپور، مدیر کل ورزش و جوانان لرستان نیز در این جلسه بیان کرد: گروه های صخره نوردی وجود دارند که قادرند در مناطق کوهستانی حضور پیدا کنند و می توانند کمک خوبی در رابطه با اطفای حریق باشند.
وی خاطرنشان کرد: با استفاده از این افراد ورزش استان نیز می تواند در جهت کم کردن حریق موثر باشد.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: لرستان | عامل انسانی | تخریب جنگل ها | مهمترین عامل آتش سوزی | سازمان جهاد کشاورزی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog